KONTAKT
ul. Szkolna 12, 32-020 Wieliczka
telefon: 600 368 870 , tel/fax 012 262-35-00
e-mail: jedynak.iza@gmail.com
NIP: 868-117-66-48
REGON: 356349965
Numer w ewidencji działalności gospodarczej
UM Krakowa - 73390
WIEDZA I DOśWIADCZENIE

Izabella Jedynak, właścicielka Kancelarii jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie.
W swojej pracy legitymuje się wiedzą i doświadczeniem.
Jej przygoda z rachunkowością trwa od początku aktywności zawodowej, podczas której obejmowała kolejne stanowiska w dziale księgowości od referenta do głównego księgowego.
Od 2006 roku specjalizuje się w wycenie utraconego zysku (business interruption), utraconych korzyści i strat w środkach obrotowych dla zakładów ubezpieczeniowych.
Prowadziła również szkolenia z zakresu podatków i rachunkowości dla likwidatorów szkód oraz szkolenia z zakresu zakładania działalności gospodarczej.
Powołana przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie, jako biegły sądowy sporządza dla sądów opinie z zakresu finansów i rachunkowości.
Stale się dokształca, zarówno poprzez szkolenia obligatoryjne, jak również na zewnętrznych szkoleniach organizowanych przez wyspecjalizowane podmioty.
W lutym 2009 roku podjęła decyzję o utworzeniu własnej Kancelarii.
Od momentu uzyskania wpisu na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych przeprowadza audyty pod własną marką oraz we współpracy z innymi uprawnionymi podmiotami oraz wykonuje usługi poświadczające. Doradza również podmiotom w organizacji rachunkowości opracowując zasady polityki rachunkowości.

Dołącz do firm, które zaufały Kancelarii i powierzyły jej badanie swoich sprawozdań finansowych lub wykonanie usług poświadczających.